O nás

o NÁS

 


"Nechceme abyste naší firmu soudili podle úspěchu, které jsem získali. Chceme, abyste ji soudili podle neúspěchu, protože těch je málo."

 

Tato firma byla založena v roce 2018 s jasnou vizí – kvalita a zákazník jsou na prvním místě. Byla založena s vizí, že chceme zákazníkovi dopřát kvalitní zboží za příznivou cenu, aby každý kdo chce ke svému šatníku získat něco navíc a dotáhnout tak svůj vzhled k dokonalosti si mohl náš náramek pořídit.

Všechny výrobky jsou vyráběny ručně v srdci Evropy, v České republice, tím pádem jsme schopni vyhovět všem vašim potřebám. Ať už vyžadujete zvláštní velikost, vzhled či cokoliv jiného, neváhejte nás kontaktovat na náš e-mail a pokud to bude v našich silách, vyhovíme vám.

Všechny naše náramky vytváříme na míru my, náš tým v kanceláři v Praze, kde máme vlastní designery a 3D tiskárnu, na které si můžeme vytisknout návrh náramku pro budoucí představu a výrobu.

Za kvalitu našich výrobků ručíme a proto si troufáme říci, že se jedná o nejkvalitnější zboží v tomto odvětví, které si můžete pořídit. Naše produkty jsou vyráběny z těch nejkvalitnějsích materiálů a vytvářeny s naprostou precizností. Vše vám nejpozději následující den po objednání odešleme a to v pohledném semišovém sáčku spolu s poděkováním a slevou na další nákup.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.